Vytisknout

O nás

Společnost Dicere s.r.o. je jedním ze vzdělávacích partnerů DynEd, certifikovaným společností EdWay s.r.o., výhradním Country Management Partnerem pro ČR. Od roku 2012 pomáháme zvyšovat profesionalitu zaměstnanců a návratnost investic do jazykového vzdělávání na celém území České republiky.

Cílem společnosti je poskytovat špičkové a efektivní řešení jazykového vzdělávání zaměřené na ústní komunikační dovednosti v angličtině, které uplatníte v praktickém životě. K tomu využíváme celosvětově rozšířený a mezinárodně oceňovaný systém výuky anglického jazyka DynEd. 

Naše služby oceňují především firemní zákazníci, ale i jednotlivci, tj. všichni, kdo si uvědomují, že plynulá komunikace v angličtině se stává nezbytnou podmínkou úspěšného uplatnění na trhu práce i v osobním životě.

Výuku zajišťujeme s podporou vysoce kvalifikovaných lektorů anglického jazyka, kteří mají dlouhodobou praxi a současně prošli náročným vzdělávacím procesem zakončeným certifikační zkouškou DynEd.

Řešení DynEd je systém kombinovaného jazykového vzdělávání (blended learning), ztělesňujícího nejlepší rysy tradiční výuky a moderní multimediální technologie, a zároveň řídí studium na bázi umělé inteligence.